שוב ברוכים הבאים לאתר שלי,
שמי רן טוקר.

אני בן 50 ("מודל 68"), נשוי באושר ובכיף לאורית ואב לעמית, יובל וזהר. במקור אני מושבניק מבית זית וכיום מתגורר עם משפחתי ברחובות. אני מעין "איש אשכולות" בהשכלתי ובתחומי עיסוקי המגוונים:אגרונום, מתכנת אינטרנט, בוגר קורסים והכשרות תודעתיות שונות (EFT ,NLP שיטת סילבה, פסיכוקיברנטיקה ועוד), משווק במובייל, משווק רשתי, מדריך,איש שיווק, בעל עסק עצמאי, מדריך בקורס לשיווק במובייל, בונה אתרים מבוססי וורדפרס, משווק באינטרנט, ועוד ועוד.

אז מה לכל זה ולכם? ואיך זה קשור להקמת אתרים?
קשר ישיר ביותר- אני רוצה לעזור לכם!

לאחר שגיליתי את דבר קיומה  של תוכנת הוורדפרס, התחלתי לבנות לעצמי אתרים.היו המון נקודות שבהן נתקעתי ונעצרתי: בעיות טכניות שונות, חוסר הבנה של איך הדברים מתחברים, שינויים שרציתי לבצע ולא ידעתי איך, באגים ועוד ועוד.
הדבר המעניין שקרה הוא שקורס הסבת אקדמאים ל-"תכניתני תקשורת לסביבת אינטרנט" שעברתי בשנת 2001, ושלא מימשתי לכדי קריירה, התגלה כמשתלם ביותר כעת.

הסתבר שמאחורי הקלעים של תוכנת הוורדפרס הם שילוב של קבצי קוד שכתובים בשפת תכנות שנקראת PHP והגדרות עיצוב גרפי שמשלבות HTML ו- CSS.
ייתכן שזה נשמע כרגע סינית עבורכם… זה בסדר… זה כל הסיפור… אתם לא צריכים את זה… אנא הישארו רגועים !

למרות שידעתי מעט מאד על סוגי קבצים כאלה ועל העבודה איתם, שפות תיכנות אחרות שלמדתי בעבר בנוסף להכשרה שלי כמתכנת הביאו לכך שיכולתי להכנס ל-"קרביים" של תוכנת הוורדפרס ולקחת את התבניות הגרפיות וגם כל מיני הגדרות עיצוב ופעולה, ופשוט לבטל\להוסיף\לשנות כל מיני דברים. זה לא בא לי בקלות והצריך המון המון שעות לימוד עצמי, אך בזכות זה התאפשרה לי גמישות רבה בבניית אתרים באינטרנט.

בעזרת הידע הייחודי הזה שצברתי, יש אפשרות מעשית גם עבורכם לשפר את הבריאות העסקית והכלכלית  שלכם. היכולת ליצור ולשדרג את הנוכחות האינטרנטית שלכם  במהירות, בקלות, בזול, בהחלט קיימת, ולמי שזה מתאים זה ייתכן אפילו בכוחות עצמכם...

האתר הזה מוקדש לעזרה לאנשים ל"עלות כיתה" בנושא ההבנה והיכולת שלהם להקים אתר ואפילו מספר אתרים משל עצמם, לשלוט במה שקורה ולהיעזר בחידושים הטכנולוגים הכי "חמים" כדי להיות בחזית העניינים ולא אי שם מאחור…

בהצלחה לכולנו
רן


תגובות

אודות — תגובה אחת

  1. שלום רן,
    וואלה, בשביל אדם בן 42 אתה באמת הספקת הרבה בחיים שלך! חלק מהדברים משותפים גם לי, נראה בהמשך.
    אני בוגרת בית הספר של לילך דרור (שנתיים). הרבה יותר מבוגרת ממך, ולכן מתמצאת במחשבים אבל נתקעת פה ושם. אני מעוניינת לעבור ל"בית" אחר בעיקר בגלל שיטת התמיכה של לילך שלא מתאימה לי. (באינטרנט בלבד).
    איך עובדים אתך? יש לי אתר שצריך לפתח, אני רוצה להתחיל אתרים נוספים, ומתעניינת גם בהוסטינג, וגם בתמיכה בוורדפרס. מה שכתבת מאוד דיבר אלי, השאלה היא איך זה מתבצע בשטח כשאתה מוצף באנשים….
    תודה, דפנה